WordPress Eklenti

WordPress Eklenti

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi olan wordpress sitenizi çok daha güçlü bir hale getirmek ister misiniz? WordPress siteleri gücünü eklentilerden alan bir web platformudur.

Peki, wordpress eklentisi nedir?  Worpress eklentileri web sitenizi daha cazip hale getirmek, sitenizin kullanılabilirliğini arttırmak için oluşturulan yapılardır. Biz size; sosyal medya bağlantılarınızı oluşturabilmek,  anketler yapmak, video ve video listeleri eklemek,  iletişim formu eklemek, galeri oluşturmak, sayfa hızınızı artırmak, sitenizin istatistiksel bilgilerine ulaşmak, sitenizi çok dilli hale getirme ve wordpress içeriklerinizi 100 den fazla sosyal ağda paylaşabilme gibi aklınıza gelebilecek yüzlerce eklenti kurabilme fırsatı sağlıyoruz.

Sizde wordpress sitenizi kişiselleştirmek ve çok daha özel olmasını istiyorsanız wordpress eklentilerinden kesinlikle yararlanmalısınız.

Site temanızdaki eklentiler ya da kullandığınız eklentilerdeki işlevsellikler ihtiyaçlarınızı karşılamıyor olabilir. Kurumsal WP olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda WordPress Eklentileri geliştirerek sitenizi çok daha özel ve çok daha kullanışlı yapma imkânı sağlıyoruz.

En uygun fiyat garantisiyle

Projelerinize nasıl bütçe yetiştireceğinizi bilmiyorsanız endişelenmeyin.
Yapmanız gereken ekibimizle detayları paylaşarak en uygun stratejiyi belirlememiz olacaktır.