WordPress Optimizasyon

WordPress Optimizasyon

Dünyanın en popüler web sitesi olan wordpress siteye sahipsiniz. Kusursuz temanız ve çok özel eklentileriniz olabilir. Eşsiz içeriklere sahipte olabilirsiniz. Fakat bunlar Seo için yeterli değildir. Arama motorları sitenizin kusursuz temasının olmasıyla ilgilenmezler. Onlar sitenizin hızıyla ilgilenmektedirler.Hızınızı da wordpress optimizasyonla artırabilirsiniz.

Siz sitenizin temasını özenle seçip, eklentilerini kurup, çok kaliteli içerikler yükleyip ve hatta bunlara çok uzun zamanlarınızı ayırmış olabilirsiniz. Fakat bunlar sitenizin arama motorlarında en üst sıralarda çıkmasında yeterli değildir.

Teknoloji çağındayız ve internetle her şeyin anında önümüze gelmesine alışkınız. Hız bizim için çok önemli. Yavaş bir siteye kullanıcı girmek istemez. Kullanıcılar hızlı bir şekilde sitenizde gezinmek isterler. Bunun için sitenizin hız ayarları çok önemlidir.

Sitenizin arama motorlarında en üst sıralarda çıkmasını sağlamak ve hızlı bir siteye sahip olmak için WordPress Optimizasyonu gereklidir.  Kurumsal WP olarak sitenizi hızlı hale getirmek için WordPress Optimizasyonu yapmaktayız.

Ücretsiz olarak web sitenizin Optimizasyon raporunu almak için mail yolu ile bizlere bildirerek rapor sonucunu sizinle paylaşabiliriz.Optimizasyon yaptırmadan önce lütfen web sitemizin(www.kurumsalwp.com) Google Page Insights değerini(100/100) kontrol ettikten sonra gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En uygun fiyat garantisiyle

Projelerinize nasıl bütçe yetiştireceğinizi bilmiyorsanız endişelenmeyin.
Yapmanız gereken ekibimizle detayları paylaşarak en uygun stratejiyi belirlememiz olacaktır.