WordPress Tema

WordPress Tema

İnternet ortamında benzersiz görünümü olan, hızlı, kullanıcı dostu ve birçok eşsiz özelliğe sahip web sitesine sahip olmak ister misiniz?  Cevabınız evet ise dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress tam siz göre.

Hayalinizin bir adım ötesinde olan WordPress sitesinde yüzlerce farklı tema çeşidi, onlarca ülkeye ait dil desteği, yüzlerce şablon ve eklenti desteği bulunmaktadır.  Dizi/ film temasından otomobil temasına, kurumsal temadan emlak temasına, haber,yemek ,kadın, oyun  gibi temalardan şuan popüler olan kişisel blog temalarına kadar yüzlerce çeşit tema hizmeti sağlamaktadır.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte web dünyasında akıllarda kalmak oldukça önemli bir hal almıştır. Biz sizinde akıllarda harika temalarla kalmanızı istiyoruz. Sizin için özveriyle WordPress temalarını hazırlıyor ve WordPress tema kurulumunuzu yapıyoruz. Size de sitenizi gönlünüzce kullanma imkanı sağlıyoruz.

WordPress tema kurulumu hizmeti kapsamımızda bulunanlar;

  • WordPress kurulumu
  • WordPress Tema kurulumu
  • WordPress Tema için gerekli olan menülerin oluşturulması
  • WordPress Tema için gerekli olan eklentilerin kurulumu
  • WordPress Temaya ait temel ayarların yapılması
  • WordPress Temel seo ayarlarının yapılması

 

WordPress tema kurulumu dışında sadece size özel olarak tasarlanmış WordPress temaları hazırlıyoruz. Aklınızdaki temayı photoshopta tasarlıyoruz. Ardından Seo uyumlu gelişmiş teknolojiler kullanarak ara yüz geliştiriyoruz. WordPress entegrasyonunu yapıp temanızı test ediyor ve site kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Yani siz hayal ediyorsunuz, biz gerçekleştiriyoruz.

En uygun fiyat garantisiyle

Projelerinize nasıl bütçe yetiştireceğinizi bilmiyorsanız endişelenmeyin.
Yapmanız gereken ekibimizle detayları paylaşarak en uygun stratejiyi belirlememiz olacaktır.